برابر بخشنامه دانشگاه آزاد استان مرکزی و دستورالعمل کمیته استانی مقابله با کرونا به دلیل اعلام نگرانی و درخواست دانشجویان و خانواده ایشان برگزاری امتحانات پایان تر نیسمال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ بصورت غیر حضوری خواهد بود.تذکرات مهم :
۱- خواهشمند است حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون به سامانه شخصی خوددر سامانه (سیدا ) مراجعه نموده و در صورت بروز مشکل در ورود به سامانه با شماره ۳۳۶۶۲۲۱۷ تماس حاصل نموده ویا سریعا به دانشگاه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است مشاهده و پاسخگویی به سوالات دقیقا در ساعت مقرر امتحانی که در کارت امتحانی قید شده امکانپذیر می گردد.
۲-دانشجویان گرامی پس از شروع آزمون به تذکرات و نکات ذکر شده توسط استاد در قسمت توضیحات و همچنین تعداد سوالات و زمان آزمون توجه داشته باشند.
۳-چنانچه حین اجرای امتحان آنلاین به هر علتی از جمله قطعی اینترنت و ... از صفحه شخصی خود در سامانه (سیدا ) خارج شدید، ضمن حفظ آرامش خود مجددا وارد سامانه شده و پاسخ سوالات باقیمانده را ارسال نمایید ، پاسخ سوالاتی که قبل از خروج از سامانه ارسال کرده اید در سامانه ثبت شده و نیازی به پاسخگویی مجدد نمی باشد .
۴-در صورتیکه امتحان بصورت تستی ... تشریحی می باشد ابتدا پاسخ سوالات تستی را ثبت نمایید.
۵-در مورد سوالات تشریحی چنانچه برای نوشتن پاسخ در محل درنظر گرفته شده در سامانه دچار مشکل شدید ،پیشنهاد می گردد پاسخ سوالات بر روی پاسخنامه با دقت نوشته شده و پس از ذکر مشخصات دانشجو ، عنوان درس و نام استاد تصویر پاسخنامه از طریق پیام رسان ( واتس آپ و.... ) به شماره اعلام شده توسط استاد در قسمت توضیحات ارسال گردد.
۶- چنانچه شماره ای از سوی استاد جهت ارسال پاسخنامه قید نگردیده ، می توانید تصویر پاسخنامه خود را با ذکر کامل مشخصات ، نام درس و نام استاد قبل از پایان زمان امتحان به پیام رسان ( واتس آپ ) 09184372075 بنام امتحانات دانشکده سما ارسال نمایید .
۷- لطفا جهت تسریع در خبررسانی دوستان خود را مطلع کنید.